30.03.2019

Síla a prosperita - to je náš nový klient z finanční sféry

Staráme o globální marketing společnosti Private Consulting Group. Ta se zabývá poradenstvím v oblasti strategického řízení na kapitálových trzích, auditingu a portfolio managementu. V našem studiu pro tuto mezinárodníspolečnost připravujeme globální marketing.

Navrhujeme a kompletně redakčně i graficky připravujeme periodický korporátní magazín Power and Prosperity, díky kterému sjednocujeme firemní komunikaci a reflektujeme aktivity společnosti napříč celým spektrem její činnosti (rozhovory, fotoreportáže, zajímavosti z finančích trhů).

Realizace také tiskoviny přímo na jednotlivých pobočkách v Praze, Brně, Bratislavě nebo ve Skalici. Nejčastěji korporátní vizitky (pro management dodáváme v luxusnější verzi s parciálním lakem nebo zlacením), návrhy a tisk smluvní dokumentace nebo propagačních materiálů.

Krásný interiér kanceláří společnosti doplňujeme dle požadavků nebo na náš podnět vhodnými prvky polepů nebo třeba foto obrazů či motivačních claimů evokujících sílu a jazyk společnosti. Sídlo pobočky v Bratislavě, na jehož interiéru jsme se s naším studiem také podíleli, bylo mimochodem pro rok 2018 oficiálně vyhlášeno jako Kancelář roku podle hlasování odborné poroty složené z renomovaných architektů a manažerů korporací.

Pro společnost PCG jsme také chystáme spoustu doplňujících prvků pro reklamní předměty, jako korporátní etikety na vánoční slivovici nebo třeba visačky na vánoční dárky. Bez problémů zvládneme i reklamní rollupy nebo korporátní stolečky pro konfernece nebo prezentační účely.

0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

Bohunická 79, 619 00 Brno


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2005-2021 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *