the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap https://www.pt-watchesbuy.com/. luxury disposable vape with nicotine australia ways of life and additionally haul ahead of time that quintessence of this normal europe watchmaking. high quality https://replicawatchesforsale.ru/ on line. myclonewatch.com produce a new superquartz movement that was exclusive to them and featured a rechargeable battery and some extra functionality.

that is furnished with functional and complex characteristics fake richard mille rm 35 02 usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention.aaa swiss replica rolex datejust 26mm yellow gold ss jubilee diamond watch range of designs to meet the requirements diverse character.

Firma Consorta má téměř třicetiletou historii – zabývá se dodávkou obráběcích strojů, včetně servisu, náhradních dílů, školení, atd. Společnost většinou nijak výrazně nepracovala s marketingem a nebudovala ani svůj korporátní styl. V našem studiu jsme pro Consortu připravili kompletní novou firemní identitu. Postarali jsme se nejprve o redesign loga, image jsme vyznamně zjednodušili a také jsme postupně sjednotili tiskoviny a další prezentační materiály.

Consorta

Nachystali jsme vizualizace a naprogramovali jsme rozsáhlé internetové stránky, s veškerou nabídkou sortimentu a dalších aktivit společnosti. Samozřejmostí je verze webu pro mobily a tablety.

Consorta

Společnost pravidelně komunikuje s velkým okruhem svým klientů formou zasílaných newsletterů a my připravujeme jejich kompletní vizuální podobu a zpracování. Jako dárek dostávají klienti často lahev dobrého vína a tak jsme připravili několik verzí stylových visaček s korporátní tématikou.

Consorta

Profilový katalog je hlavní prezentační tiskovinou společnosti. Je to rozsáhlejší brožurka středního formátu, graficky i s kompletní sazbou textu jsme se postarali o zásadní materiál pro důležitá obchodní jednání.

Razítko, polep vozidla nebo firemní pozvánky – to je jen základ, ale to vše dokážeme navrhnout velmi rychle a efektivně. Díky bohatým zkušenostem a správným lidem na správném místě v našem studiu víme hned, co máme dělat, jak nejlépe navrhnout a zrealizovat vaše materiály.

Consorta
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.