Firma Consorta má téměř třicetiletou historii – zabývá se dodávkou obráběcích strojů, včetně servisu, náhradních dílů, školení, atd. Společnost většinou nijak výrazně nepracovala s marketingem a nebudovala ani svůj korporátní styl. V našem studiu jsme pro Consortu připravili kompletní novou firemní identitu. Postarali jsme se nejprve o redesign loga, image jsme vyznamně zjednodušili a také jsme postupně sjednotili tiskoviny a další prezentační materiály.

Consorta

Nachystali jsme vizualizace a naprogramovali jsme rozsáhlé internetové stránky, s veškerou nabídkou sortimentu a dalších aktivit společnosti. Samozřejmostí je verze webu pro mobily a tablety.

Consorta

Společnost pravidelně komunikuje s velkým okruhem svým klientů formou zasílaných newsletterů a my připravujeme jejich kompletní vizuální podobu a zpracování. Jako dárek dostávají klienti často lahev dobrého vína a tak jsme připravili několik verzí stylových visaček s korporátní tématikou.

Consorta

Profilový katalog je hlavní prezentační tiskovinou společnosti. Je to rozsáhlejší brožurka středního formátu, graficky i s kompletní sazbou textu jsme se postarali o zásadní materiál pro důležitá obchodní jednání.

Razítko, polep vozidla nebo firemní pozvánky – to je jen základ, ale to vše dokážeme navrhnout velmi rychle a efektivně. Díky bohatým zkušenostem a správným lidem na správném místě v našem studiu víme hned, co máme dělat, jak nejlépe navrhnout a zrealizovat vaše materiály.

Consorta
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *