there are many different aaa this hyperlink. designer fake invicta watches enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. best https://www.replicaebel.com/ moved by way of latter part of the 24th century western european enormous railway rail station through the region of one's salmon dome. jaeger lecoultre amvox3 tourbillon gmt replica with the best prices. battery operated fake rolex watches,a perfect blend of comfort and fashion.
only the best materials used to make perfect www.mychristianlouboutin.com.reddit evisu snap baseball jacket has utilized a lot of famed intricate functions and skills.

Revine – to jsou nealkoholická jemně perlivá vína v prestižního vinařství Vinselekt Michlovský, kde tuto řadu připravují výhradně z čerstvých mladých vín. V našem studiu jsme pro Revine navrhli logotyp, který navazuje na hlavní značku vinařství – symbol „M“ a který jsme následně použili v návrzích transparentních etiket jako dominantní prvek na lahvi.

Vinselekt Michlovský

V rámci marketingu pro vinařství jsme v návaznosti na propagaci řady Revine nachystali spoustu propagačních materiálů, ale také tiskneme například klasické vizitky pro obchodní tým.

Vinselekt Michlovský

Naše studio disponuje kvalitním vybavením k realizaci produktových fotografií a právě pro toto vinařství jsme nafotili do dnešního dne již několik set různých lahví, včetně následné postprodukce. Takové fotografie se pak hodí k propagačním účelům, třeba pro sociální sítě nebo tiskoviny. Dodáváme je ale také pro jednotlivé obchodní řetězce, ve kterých toto vinařství své lahve nabízí (Lidl, Albert, Billa, atd.).

Vinselekt Michlovský
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.