Magic Apple je nový český jablečný cider od výrobce Techfruit. Pro tento opravdu kvalitní cider jsme v našem studiu připravili kompletní vizuální identitu – tedy návrh logotypu, navrhli a vytiskli jsme stylové etikety. Ty jsme odlišili podle jednotlivých druhů na nápoj „pro Evu“ (s nižším obsahem alkoholu) a nápoj „pro Adama“ (silnější verze pro muže).

Magic Apple Magic Apple

Nachystali jsme také spoustu dalších doplňkových materiálů na podporu prodeje, ať už to byly rollup stojany, stylové otvíráky s logem nebo třeba odznáčky či reklamní stojánky na stolky do restaurací a barů. Navrhli a vytiskli jsme také obrovské množství korporátních tiskovin jako např. vizitky, atd.

Magic Apple

Nový produkt je vždy potřeba kvalitně a nálěžitě prezentovat také reálnými fotografiemi. Ve fotoateliéru našeho studia jsme proto aranžovali a nafotili několiků setů fotografií pro tiskoviny, plakáty a pro podporu komunikace na sociálních sítích.

Magic Apple

Důležitou součástí vizuální komunikace kolem značky Magic Apple byla také ilustrovaná podoba marketingové kampaně. Propagaci nápadu s jablkem jsme zanesli historicky až k příběhu o Adamovi a Evě, kde to vlastně „jablkem začalo“. Náš ilustrátor tak nachystal několik originálních vizuálů, které tento příběh podpořili a tak vznikla série plakátu a doplňkové grafiky, která získala svůj unikátní rozměr.

Magic Apple
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *