high end wholesale cheap christian dior scarf from replicamaker.soorten vape opladers bought on the streets in new york city.

Značka INHALE HEALTH se na český trh dostala z USA teprve nedávno, my se v našem studiu staráme o kompletní marketing a zavedení produktu IH na trh v ČR a okolních zemích.

Inhale Health

Pomocí inhalačních produktů nemusíte do těla dostávat pouze nezdravé látky, ale můžou to být i tělu prospěšné. A my jsme tak součástí velkých světových inovací, kde se spojuje dohromady biologie s moderní technologií. Značka přináší budoucnost, jak efektivně lidem pomoci se zdravým spánkem, jak získat více čisté energie bez cukru a kalorií a také jak dostat do těla více vitamínu B12.

Jedním z hlavních prodejních kanálů na českém trhu je online e-shop www.inhalehealth.cz, který jsme pro klienta připravili s propojením na platební bránu, samozřejmě v responzivní verzi i pro mobilní a tabletová zařízení. Většinu produktových fotografií jsme také sami nafotili v našem ateliéru.

Inhale Health

Na podporu prodeje jsme připravili také několik základních propagačních materiálů a katalogů, nejen pro přímý prodej, ale i pro B2B komunikaci.

Inhale Health

V našem studiu věnujeme velkou péči i obalovému designu, vždy nám záleží na každém detailu a správném zacílení v rámci segmentu, kde se klient se svými produkty pohybuje.

Inhale Health

Tiskoviny jsou v našem kreativním studiu velkou doménou a navrhujeme je vždy s citem a maximální intenzitou tak, aby splnily představy nejen klienta, ale hlavně fungovali přesně tam, kde mají.

Inhale Health Inhale Health
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.